Sisäpuolinen teränpidin kiinteällä kallistuskulmalla 2,5° oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinteällä kallistuskulmalla.Rakenne
HM-varsi.
Sisäisellä jäähdytyksellä.
Rakenne
Kiinteällä kallistuskulmalla.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Poraustanko |
| Varren halkaisija ds | 6 mm |
| Kallistuskulma | 2,5 astetta |
| Ulkoneva pituus | 26 mm |
| Vaihtopalan ruuvi | 279810 6 |
| Vapaa pituus | 26 mm |
| Vaihtoterän koko | 6 mm |
| Kokonaispituus l | 100 mm |
| Min. halkaisija ⌀ | 6.35 mm |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 272101 |
|---|---|
| EAN | 4045197463296 |