Sisäpuolinen teränpidin kiinteällä kallistuskulmalla 1,5° oikea 60/11 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinteä kallistuskulma.
Sisäisellä jäähdytyksellä.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Poraustanko |
| Varren halkaisija ds | 10 mm |
| Kallistuskulma | 1,5 astetta |
| Ulkoneva pituus | 60 mm |
| Vaihtopalan ruuvi | 279810 4 |
| Vapaa pituus | 60 mm |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| Kokonaispituus l | 100 mm |
| Min. halkaisija ⌀ | 13 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 7,3 mm |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G27211160/11 |
|---|---|
| EAN | 4045197584175 |