Sisäpuolinen teränpidin kiinteällä kallistuskulmalla 1,5° oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinteä kallistuskulma.
Sisäisellä jäähdytyksellä.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Poraustanko |
| Varren halkaisija ds | 16 mm |
| Kallistuskulma | 1.5 astetta |
| Ulkoneva pituus | 100 mm |
| Vaihtopalan ruuvi | 279810 5 |
| Vapaa pituus | 100 mm |
| Vaihtoterän koko | 16 mm |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Min. halkaisija ⌀ | 20 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 11.3 mm |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 272111 |
|---|---|
| EAN | 4045197584182 |