Sisäpuolinen teräpidin kiinteällä kallistuskulmalla 0,5° oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinteällä kallistuskulmalla.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Porauspuomi |
| Varren halkaisija ds | 16 mm |
| Kallistuskulma | 0,5 astetta |
| Ulkoneva pituus | 32 mm |
| Vaihtopalan ruuvi | 279810 4 |
| Vapaa pituus | 32 mm |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| Kokonaispituus l | 100 mm |
| Min. halkaisija ⌀ | 16 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 8,9 mm |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 272091 |
|---|---|
| EAN | 4045197645470 |