Kierrepakka W5/8
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tukeva, esilastutettu muoto kaksipuolisella leikkuuviisteellä. Helpottaa leikkauksen aloitusta ja poistaa lastut tehokkaasti leikkuusuuntaan.
Leikkuuviiste yli 1 3/4 kierteen.
Käyttötiedot
Whitworth-kierteelle BSW-standardin BS84 mukaisesti, toleranssialue keskitaso.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kierrepakka |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Normi | EN 22568 |
| Lastuamissuunta | Oikea |
| Kierretyyppi | BSW |
| Kylkikulma | 55 astetta |
| Toleranssiluokka | keskikokoinen |
| Ulkoinen ⌀ | 45 mm |
| Korkeus | 18 mm |
| Toleranssiluokka | keskikokoinen |
| Kierrekoko | W5/8 |
| Lastuamissuunta | Oikea |
| Kierteen ⌀ | 15,88 mm |
| Kierrosta tuumaa kohti | 11 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G141550W5/8 |
|---|---|
| EAN | 4045197084545 |