Kierrepakka M10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tukeva, uritettu malli.
≥ M3 kaksipuolisella leikkuuviisteellä. Helpottaa aloitusta ja poistaa lastut tehokkaasti leikkuusuuntaan.
Leikkuuviiste yli 2 kierteen matkalla. Läpätt y ja nitrattu, lastuamiskulma n. 15°.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kierreleuka |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS E |
| Normi | EN 22568 |
| Lastuamissuunta | Oikea |
| Kierretyyppi | M |
| Kylkikulma | 60 astetta |
| Toleranssiluokka | DIN 13 6g |
| Ulkoinen ⌀ | 30 mm |
| Korkeus | 11 mm |
| Toleranssiluokka | DIN 13 6g |
| Kierrekoko | M10 |
| Nousu | 1.5 mm |
| Lastuamissuunta | Oikea |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G140460M10 |
|---|---|
| EAN | 4062406233389 |