Kierrepakka vasenkierre M20
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Umpinainen, halkaistu malli.
Leikkuuviiste yli 1 3/4 kierteen.Rakenne
kaksipuolisella leikkuuviisteellä. Helpottaa leikkuun aloitusta ja poistaa lastut tehokkaasti leikkuusuuntaan.
Rakenne
Tukeva, esirakohalkaistu malli.
Leikkuuviiste yli 1 3/4 kierteen.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kierreleuka |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Normi | EN 22568 |
| Lastuamissuunta | Vasen |
| Kierretyyppi | M-LH |
| Kylkikulma | 60 astetta |
| Toleranssiluokka | DIN 13 6g |
| Ulkoinen ⌀ | 45 mm |
| Korkeus | 18 mm |
| Toleranssiluokka | DIN 13 6g |
| Kierrekoko | M20 |
| Nousu | 2,5 mm |
| Lastuamissuunta | Vasen |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G140620M20 |
|---|---|
| EAN | 4045197083722 |