Kierrepakka HSS 10x1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Yhtenäinen, uritettu malli kaksipuolisella spiraalikärjellä.
Leikkuuviiste 1 3/4 kierteen matkalla.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kierrepakka |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Normi | EN 22568 |
| Lastuamissuunta | Oikea |
| Kierretyyppi | MF |
| Kylkikulma | 60 astetta |
| Toleranssiluokka | DIN 13 6g |
| Ulkoinen ⌀ | 30 mm |
| Korkeus | 11 mm |
| Toleranssiluokka | DIN 13 6g |
| Kierrekoko | M10×1 |
| Nousu | 1 mm |
| Lastuamissuunta | Oikea |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G14107010X1 |
|---|---|
| EAN | 4062406233471 |