Kierrepakka HSS 3,5x0,35
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Tukeva, uritettu malli kaksipuolisella spiraalikärjellä.
Leikkuuviiste yli 1 3/4 kierteen.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kierrepakka |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Normi | EN 22568 |
| Lastuamissuunta | Oikea |
| Kierretyyppi | MF |
| Kylkikulma | 60 astetta |
| Toleranssiluokka | DIN 13 6g |
| Ulkoinen ⌀ | 20 mm |
| Korkeus | 5 mm |
| Toleranssiluokka | DIN 13 6g |
| Kierrekoko | M3,5×0,35 |
| Lastuamissuunta | Oikea |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G1410503,5X0,35 |
|---|---|
| EAN | 4062406222390 |