Kierrepakka HSS 18x1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tukeva, esileikattu malli kaksipuolisella spiraalikärjellä.
Leikkuuviiste 1 3/4 kierteen matkalla.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kierrepakka |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Normi | EN 22568 |
| Lastuamissuunta | Oikea |
| Kierretyyppi | MF |
| Kylkikulma | 60 astetta |
| Toleranssiluokka | DIN 13 6g |
| Ulkoinen ⌀ | 45 mm |
| Korkeus | 14 mm |
| Toleranssiluokka | DIN 13 6g |
| Kierrekoko | M18×1 |
| Lastuamissuunta | Oikea |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G14105018X1 |
|---|---|
| EAN | 4045197084163 |