Kierrepakka HSS-E 8x0,75
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Umpinainen, lovitettu malli kaksipuolisella kierrekärjellä.
Leikkuusärmäys 2 kierteen yli. Huullostettu ja nitrattu, lastukulma n. 15°.
Ruostumattomille teräksille ja lujille teräksille.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kierrepakka |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS E |
| Normi | EN 22568 |
| Lastuamissuunta | Oikea |
| Kierretyyppi | MF |
| Kylkikulma | 60 astetta |
| Toleranssiluokka | DIN 13 6g |
| Ulkoinen ⌀ | 25 mm |
| Korkeus | 9 mm |
| Toleranssiluokka | DIN 13 6g |
| Kierrekoko | M8×0,75 |
| Nousu | 0,75 mm |
| Lastuamissuunta | Oikea |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G1410758X0,75 |
|---|---|
| EAN | 4062406233570 |