Kierrepakka HSS-E 10x1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tukeva, esiviilletty malli kaksipuolisella kierretyllä aloituskartiolla.
Leikkuuviiste 2 kierteen yli. Lipattu ja nitrattu, lastukulma n. 15°.
Ruostumattomille teräksille ja lujille teräksille.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kierrepakka |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS E |
| Normi | EN 22568 |
| Lastuamissuunta | Oikea |
| Kierretyyppi | MF |
| Kylkikulma | 60 astetta |
| Toleranssiluokka | DIN 13 6g |
| Ulkoinen ⌀ | 30 mm |
| Korkeus | 11 mm |
| Toleranssiluokka | DIN 13 6g |
| Nousu | 1 mm |
| Lastuamissuunta | Oikea |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G14107510X1 |
|---|---|
| EAN | 4062406233594 |