Kierreleuka HSS-E 5x0,5
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tukeva, esihalkeutettu malli kaksipuolisella spiraalikärjellä.
Leikkausviiste 2 kierteen yli. Hoonaattu ja nitroitu, lastukulma noin 15°.
Ruostumattomille teräksille ja lujille teräksille.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kierrepakka |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS E |
| Normi | EN 22568 |
| Lastuamissuunta | Oikea |
| Kierretyyppi | MF |
| Kylkikulma | 60 astetta |
| Toleranssiluokka | DIN 13 6g |
| Ulkoinen ⌀ | 20 mm |
| Korkeus | 5 mm |
| Toleranssiluokka | DIN 13 6g |
| Kierrekoko | M5×0,5 |
| Nousu | 0.5 mm |
| Lastuamissuunta | Oikea |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G1410555X0,5 |
|---|---|
| EAN | 4062406223298 |