Kierrepakka 6g M18
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Tukeva, halkioitu malli.
≥ M3: kaksipuolinen leikkuuviiste. Helpottaa leikkauksen aloitusta ja poistaa lastut tehokkaasti leikkuusuuntaan.
Leikkuuviiste yli 1 3/4 kierteen.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kierretappi |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Normi | EN 22568 |
| Lastuamissuunta | Oikea |
| Kierretyyppi | M |
| Kylkikulma | 60 astetta |
| Toleranssiluokka | DIN 13 6g |
| Ulkoinen ⌀ | 45 mm |
| Korkeus | 18 mm |
| Toleranssiluokka | DIN 13 6g |
| Kierrekoko | M18 |
| Nousu | 2.5 mm |
| Lastuamissuunta | Oikea |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G140330M18 |
|---|---|
| EAN | 4062406233259 |