Jyrsinteräpala 60° HB7720
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
55° vaihtoteräpala pyynnöstä.
Käyttötiedot
N
600
N
400
N
500
P
260
P
220
P
180
H
60
H
45
H
30
H
35
P
100
P
80
M
130
M
120
S
100
K
120
Tekniset tiedot
| Terien lukumäärä z | 3 |
|---|---|
| Lastuamissuunta | oikea ja vasen |
| Kierretyyppi | M; M-LH; MF; MF-LH |
| Kylkikulma | 60 astetta |
| Tuotetyyppi | Teräpala pyöröjyrsintään |
| Tyyppi | 03 |
| Laatu/tyyppi | HB7720 |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Kierteen nousu | 2 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 10.6 mm |
| Syvyys (dj) | 1,159 mm |
| Kierteelle ≥ | M16 |
| Käyttö | Sisäinen |
| Lastu-urien lukumäärä | 3 |
| Täysprofiili | kyllä; kyllä; kyllä |
| Kierreprofiili | Täysprofiili |
| Leikkuupaksuus e | 2.34 mm |
| Täysprofiili | kyllä; kyllä; kyllä |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 217500 |
|---|---|
| EAN | 4045197217516 |