Jyrsinterä 55°
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Jyrsinterä 55° HB7720Käyttötiedot
N
500
N
250
N
400
P
250
P
180
P
120
H
60
H
45
H
30
H
35
P
120
P
100
M
120
M
120
S
80
K
180
Tekniset tiedot
| Terien lukumäärä z | 6 |
|---|---|
| Lastuamissuunta | oikea ja vasen |
| Kierretyyppi | BSW; BSW-LH; G; G-LH |
| Kylkikulma | 55 astetta |
| Tuotetyyppi | Teräpalainen ympyräjyrsintään |
| Tyyppi | P16 |
| Laatu/tyyppi | HB7720 |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Kierteen nousu | 1.8 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 16 mm |
| Syvyys (dj) | 1,179 mm |
| Terägeometria | Täysprofiili |
| Käyttö | Sisäinen ja ulkoinen |
| Lastu-urien lukumäärä | 6 |
| Täysprofiili | kyllä; kyllä; kyllä |
| Kierreprofiili | Täysprofiili |
| Kierrosta tuumaa kohti | 14 |
| Täysprofiili | kyllä; kyllä; kyllä |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 217290 |
|---|---|
| EAN | 4045197445438 |