Kierrekierteelliset ympyräjyrsimet, teräs 12/m5
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Todellinen pistosyvyys smax lasketaan näin: (D-d1) / 2.
Tekniset tiedot
| Työkalunvaihto | PowerCard |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Pyöröjyrsimet |
| Käyttö reikätuypin mukaan | Umpireikiin ja läpireikiin |
| Varren malli | kierteellä |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kokonaispituus ltot | 13.5 mm |
| Pienin poraus-⌀ d | 9.6 - 11.7 mm |
| Sisähalkaisija d1 | 9.5 mm |
| Suurin sahaussyvyys smax | 1.1 mm |
| Kiristysruuvisarja | 219832 (8IP; 1,0 Nm) |
| Levymallille | P12 |
| Käyttö reikätuypin mukaan | Umpireikiin ja läpireikiin |
| Käyttö | Sisäinen ja ulkoinen |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kierresyvyys | 10 mm |
| Varren malli | kierteellä |
| Poran ⌀ | 16 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 10 mm |
| Kierrekoko m | M5 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21725312/M5 |
|---|---|
| EAN | 4045197597878 |