Jyrsintään tarkoitettu kääntöterä Alu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Trigon-vaihtoterä, jossa 3 spiraalimuotoista leikkuusärmää. Aksiaalisesti ja radiaalisesti positiivinen leikkuumuotoilu. Tehokkaaseen ja tarkkaan 90° reunojen työstöön.
Huomautus
Ohjearvot: ae = 0,3...1 × D / ap max = 8,0 mm.
Pienin tilausmäärä vastaa pakkausyksikköä (VPE) tai sen moninkertaa.
Käyttötiedot
N
640
N
320
N
560
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jyrsintään tarkoitettu kääntöterä |
|---|---|
| Laatu/tyyppi | IC28 |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| Usp1 | TPCR 1003PDFR-P |
| Usp2 | IC28 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TPCR 1003PDFR-P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Leikkuupaksuus e | 3,18 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 11 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TPCR 1003PDFR-P |
| Tyyppi | ALU |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 8 mm |
| Korjauskerroin fz | 1.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Geometria | PDFR-P |
| Sarja | HELI3MILL; HELI3MILL; HELI3MILL |
| Valmistajan merkintä | HM390 TPCR1003PDFR-P IC28 |
| Suurin syöttö, vaihtoterälevy seks | 8 mm |
| Sarja | HELI3MILL; HELI3MILL; HELI3MILL |
| Syöttö fz | 0,25 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G226499ALU |
|---|---|
| EAN | 7291075313666 |