Vaihtoterä jäysteenpoistoon UNI Uni
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Vaihtoterä jäysteenpoistoon HB7525Käyttötiedot
P
70
P
60
P
50
P
40
M
40
M
30
K
60
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kaiverrusvaihtoterät |
|---|---|
| Laatu/tyyppi | HB7525 |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Tmax | 1,75 mm |
| Tmin | 0.25 mm |
| Terien lukumäärä z | 6 |
| Kärkikulma | 90 astetta |
| Syöttö f | 0,005–0,03 mm |
| Leikkausmateriaali | VHM |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G217234UNI |
|---|---|
| EAN | 4062406059293 |