Jyrsinterä 90° HB7720
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Jyrsinterä 90° HB7720Käyttötiedot
N
600
N
400
N
500
P
260
P
220
P
180
H
60
H
45
H
30
H
35
P
100
P
80
M
130
M
120
S
100
K
120
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teräpala ympyräjyrsintään |
|---|---|
| Laatu/tyyppi | HB7720 |
| Leikkuupaksuus e | 2.34 mm |
| Tyyppi | 04 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 7.9 mm |
| Suurin jyrsintäsyvyys smax | 0.9 mm |
| Terien lukumäärä z | 3 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 217490 |
|---|---|
| EAN | 4045197217462 |