Viistejyrsin 60° Weldon-varrella 5
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Faasijyrsin 60° WeldonHuomautusGARANT-momenttiruuvimeisseli TQ nro käytä 211750 koko 1,2 terän nro 674252 koko 8IP kanssa.
Viistejyrsin 60° Weldon-varrella
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Viistejyrsin |
|---|---|
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Etupuolen viistekulma | 60 astetta |
| Varren halkaisija ds h6 | 12 mm |
| Kokonaispituus ltot | 70 mm |
| Maks. viistehalkaisija dmax | 16 mm |
| Sopivat kääntöterät | 260982 HB725-1; 260982 HB725-1; 260982 HB725-1 |
| Halkaisija ⌀ | 5.4 mm |
| Terien lukumäärä z | 1 |
| Ulkonemispituus l1 | 20 mm |
| Vaihtopalan ruuvi | 219795 1 (8IP; 1,2 Nm) |
| Sopivat kääntöterät | 260982 HB725-1; 260982 HB725-1; 260982 HB725-1 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2165525 |
|---|---|
| EAN | 4045197851734 |