Viistejyrsin 60° Weldon-varrella 20
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Viistejyrsin 60° Weldon-kiinnitysHuomautusGARANT-momenttiruuvimeisseli TQ nro 211750 koko 3,0 käytetään yhdessä kärjen nro 674252 koko 15IP kanssa.
Viistejyrsin 60° Weldon-varrella
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Viistejyrsin |
|---|---|
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Etupuolen viistekulma | 60 astetta |
| Varren halkaisija ds h6 | 25 mm |
| Kokonaispituus ltot | 100 mm |
| Maks. viistehalkaisija dmax | 35 mm |
| Sopivat kääntöterät | 260986 HB725-1; 260986 HB725-1; 260986 HB725-1 |
| Halkaisija ⌀ | 20 mm |
| Terien lukumäärä z | 2 |
| Ulkonemispituus l1 | 39 mm |
| Vaihtopalan ruuvi | 219844 (15IP; 3,0 Nm) |
| Sopivat kääntöterät | 260986 HB725-1; 260986 HB725-1; 260986 HB725-1 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21655220 |
|---|---|
| EAN | 4045197851758 |