Viistejyrsin 60° Weldon-varrella
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Viistejyrsin 60° Weldon-kiinnitysHuomautusGARANT-momenttiruuvimeisseli TQ nro käytä 211750 kokoa 1,2 terällä nro 674252 koko 8IP.
Viistejyrsin 60° Weldon-varrella
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Viistejyrsin |
|---|---|
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Etupuolen viistekulma | 60 astetta |
| Varren halkaisija ds h6 | 20 mm |
| Kokonaispituus ltot | 90 mm |
| Maks. viistehalkaisija dmax | 26 mm |
| Sopivat kääntöterät | 260982 HB725-1; 260982 HB725-1; 260982 HB725-1 |
| Halkaisija ⌀ | 15.8 mm |
| Terien lukumäärä z | 2 |
| Ulkonemispituus l1 | 35 mm |
| Vaihtopalan ruuvi | 219795 1 (8IP; 1,2 Nm) |
| Sopivat kääntöterät | 260982 HB725-1; 260982 HB725-1; 260982 HB725-1 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 216552 |
|---|---|
| EAN | 4045197851741 |