Viistejyrsin 45° Weldon-varrella
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Viistejyrsin 45° Weldon-varrellaTekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Viistejyrsin |
|---|---|
| Usp1 | 45° Weldon-varrella |
| Varren malli | Weldon-varsi; Weldon-varsi; Weldon-varsi |
| Viistekulma taaksepäin | 45 astetta |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Varren halkaisija ds h6 | 12 mm |
| Kokonaispituus ltot | 80 mm |
| Maks. viistehalkaisija dmax | 10 mm |
| Ruuvipakkaus vaihtoterille | 219840 (8IP; 1,2 Nm) |
| Sopivat kääntöterät | SP..060304; SP..060304; SP..060304 |
| Halkaisija ⌀ | 4 mm |
| Terien lukumäärä z | 1 |
| Ulkonemispituus l1 | 28 mm |
| Sopivat kääntöterät | SP..060304; SP..060304; SP..060304 |
| Sisäinen | ei; ei; ei |
| Varren tyyppi | weldonvarsi; weldonvarsi; weldonvarsi |
| Varren mitat | 12; 12; 12 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 216625 |
|---|---|
| EAN | 4045197940162 |