Viistejyrsin 45° Weldon-varrella 10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Viistejyrsin 45° Weldon-varrellaHuomautusGARANT-momenttiruuvimeisseli TQ nro 211750 koko 3,0 käytetään terän nro 674252 koko 15IP kanssa.
Viistejyrsin 45° Weldon-varrella
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Viistejyrsin |
|---|---|
| Usp1 | Weldon-varrella |
| Varren malli | Weldon-varsi |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Asetuskulma κ | 45 astetta |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Etupuolen viistekulma | 90 astetta |
| Varren halkaisija ds h6 | 25 mm |
| Kokonaispituus ltot | 100 mm |
| Maks. viistehalkaisija dmax | 32.5 mm |
| Sopivat kääntöterät | 260986 HB725-1; 260986 HB725-1; 260986 HB725-1 |
| Halkaisija ⌀ | 10.4 mm |
| Terien lukumäärä z | 2 |
| Ulkonemispituus l1 | 42 mm |
| Vaihtopalan ruuvi | 219844 (15IP; 3,0 Nm) |
| Sopivat kääntöterät | 260986 HB725-1; 260986 HB725-1; 260986 HB725-1 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21655010 |
|---|---|
| EAN | 4045197685520 |