Viistejyrsin 45° Weldon-varrella
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Viistejyrsin 45° Weldon-sHuomautusGARANT-momenttiruuvaimeisseli TQ nro käytä 211750 koko 1,2 terän nro 674252 koko 8IP kanssa.
Viistejyrsin 45° Weldon-varrella
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Viistejyrsin |
|---|---|
| Usp1 | Weldon-varrella |
| Varren malli | Weldon-varsi |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Asetuskulma κ | 45 astetta |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Etupuolen viistekulma | 90 astetta |
| Varren halkaisija ds h6 | 12 mm |
| Kokonaispituus ltot | 70 mm |
| Maks. viistehalkaisija dmax | 16 mm |
| Sopivat kääntöterät | 260982 HB725-1; 260982 HB725-1; 260982 HB725-1 |
| Halkaisija ⌀ | 1.2 mm |
| Terien lukumäärä z | 1 |
| Ulkonemispituus l1 | 20 mm |
| Vaihtopalan ruuvi | 219795 1 (8IP; 1,2 Nm) |
| Sopivat kääntöterät | 260982 HB725-1; 260982 HB725-1; 260982 HB725-1 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 216550 |
|---|---|
| EAN | 4045197685506 |