45° viistejyrsin kierteellä 8 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
GARANT-momenttiruuvitaltta TQ nro 211750 koko 3,8 käytetään terän nro 674252 koko 15IP kanssa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Viistejyrsin |
|---|---|
| Usp1 | 45° kierteellä mm |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Viistekulma taaksepäin | 45 astetta |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Min. sisäänvientihalkaisija dmin | 20,4 mm |
| Kokonaispituus ltot | 23 mm |
| Maks. viistehalkaisija dmax | 20,2 mm |
| Sopivat kääntöterät | SD.. 090308 |
| Terien lukumäärä z | 1 |
| Ulkonemispituus l1 | 14 mm |
| Kiinnityskierre m | M6 |
| ⌀ d2 | 9.75 mm |
| ⌀ d1 h6 | 6.5 mm |
| Halkaisija ⌀ | 8 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2161028 |
|---|---|
| EAN | 4045197469908 |