45° viistejyrsin kierteellä 16 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
GARANT-momenttiruuvitaltta TQ nro 211750 koko 3,8 käytetään terän nro 674252 koko 15IP kanssa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Viistejyrsin |
|---|---|
| Usp1 | 45° kierteellä mm |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Viistekulma taaksepäin | 45 astetta |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Min. sisäänvientihalkaisija dmin | 28,5 mm |
| Kokonaispituus ltot | 28 mm |
| Maks. viistehalkaisija dmax | 28,3 mm |
| Sopivat kääntöterät | SD.. 090308 |
| Terien lukumäärä z | 2 |
| Ulkonemispituus l1 | 18 mm |
| Kiinnityskierre m | M10 |
| ⌀ d2 | 17,7 mm |
| ⌀ d1 h6 | 10,5 mm |
| Halkaisija ⌀ | 16 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21610216 |
|---|---|
| EAN | 4045197469915 |