Viistejyrsin 45° 8 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
GARANT-momenttiruuvimeisseli TQ nro 211750 koko 3,8 käytetään terän nro 674252 koko 15IP kanssa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Viistejyrsin |
|---|---|
| Usp1 | 45° Weldon-varrella |
| Varren malli | Weldon-varsi |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Viistekulma taaksepäin | 45 astetta |
| Asetuskulma κ | 45 astetta |
| Sisäinen jäähdytys | ja |
| Varren halkaisija ds h6 | 16 mm |
| Min. sisäänvientihalkaisija dmin | 20.4 mm |
| Kokonaispituus ltot | 80 mm |
| Maks. viistehalkaisija dmax | 20.2 mm |
| Sopivat kääntöterät | SD.. 090308 |
| Halkaisija ⌀ | 8 mm |
| Terien lukumäärä z | 1 |
| Ulkonemispituus l1 | 17 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2161008 |
|---|---|
| EAN | 4045197133458 |