Viistejyrsin 45° 33,5 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
GARANT-momenttiruuvimeisseli TQ nro 211750 koko 3,8 käytetään terän nro 674252 koko 15IP kanssa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Viistejyrsin |
|---|---|
| Usp1 | 45° Weldon-varrella |
| Varren malli | Weldon-varsi |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Viistekulma taaksepäin | 45 astetta |
| Asetuskulma κ | 45 astetta |
| Sisäinen jäähdytys | ja |
| Varren halkaisija ds h6 | 25 mm |
| Min. sisäänvientihalkaisija dmin | 46 mm |
| Kokonaispituus ltot | 140 mm |
| Maks. viistehalkaisija dmax | 45.8 mm |
| Sopivat kääntöterät | SD.. 090308 |
| Halkaisija ⌀ | 33.8 mm |
| Terien lukumäärä z | 5 |
| Ulkonemispituus l1 | 30 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21610033,5 |
|---|---|
| EAN | 4045197429612 |