Jyrsinterä lukkorengasuraan, särmänmurtolla HB7720 1,85 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Jyrsinterä lukkorengasuraan, särmänmurtolla HB7720Käyttötiedot
N
500
N
250
N
400
P
250
P
180
P
120
H
35
H
60
H
45
H
30
P
120
P
100
M
120
M
120
S
80
K
180
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Leikkuupala ympyräjyrsintään |
|---|---|
| Tyyppi | P26 |
| Laatu/tyyppi | HB7720 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 26 mm |
| Terien lukumäärä z | 6 |
| Syvyys (dj) | 1.25 mm |
| Uran leveys w −0,03 | 1.93 mm |
| Nimellinen renkaan paksuus | 1.85 mm |
| Viiste c | 0,2×45° mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 26 mm |
| Tyyppi | P26 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2172651,85 |
|---|---|
| EAN | 4045197216625 |