Jyrsinterälevy metrisille kierteen vapauurille 3–3,5 mm 3-3,5 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Jyrsinterälevy metrisille kierteen vapauurille HB7720Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teräpala ympyräjyrsintään |
|---|---|
| Tyyppi | P26 |
| Laatu/tyyppi | HB7720 |
| Terien lukumäärä z | 6 |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Halkaisija ⌀ | 26 mm |
| Syvyys (dj) | 2.3 mm |
| Säde r | 1,6 mm |
| Tyyppi | P26 |
| Kierteen vapautusuran leveys | 3,6 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2172743-3,5 |
|---|---|
| EAN | 4062406119348 |