Kääntöterät jyrsintään St900
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Innovatiivinen vaihtoteräkonsepti, jossa kaksipuoliset 3-särmäiset vaihtoteräpalat (2×3 särmää).
Tehokkaat terämateriaalit erittäin hyvää taloudellisuutta varten.
Huomautus
Ohjearvot käyttöön ae = 0,5 … 1×D / ap max
Käyttötiedot
P
330
P
280
P
240
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | HB4020 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| Tuotetyyppi | Kääntöterät jyrsintään |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | XOMU146715ZZER |
| Usp2 | HB4020 |
| Syöttö fz per hammas | 1.3 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XOMU146715ZZER |
| Suositeltu lastuamissyvyys ap max | 1.5 mm |
| Suurin sahaussyvyys ap max | 3 mm |
| Ohjelmointisäde ap max:lla | 3 mm |
| Pinnoite | AlTiCrN |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Syöttö fz per hammas | 1.3 mm |
| Kulmasäde | 1,5 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 2 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XOMU146715ZZER |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XOMU146715ZZER |
| Tyyppi | ST900 |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 1.5 mm |
| Korjauskerroin fz | 2,5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 1.3 mm |
| Ohjelmointisäde ap max:lla | 3 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G213038ST900 |
|---|---|
| EAN | 4062406267117 |