Jyrsinnän vaihtoterät St1400
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Innovatiivinen vaihtoteräkonsepti kaksipuolisilla 3-särmäisillä vaihtoteräpaloilla (2×3 särmää).
Tehokkaat terämateriaalit erittäin hyvään taloudellisuuteen.
Huomautus
Ohjearvot käyttöön: ae = 0,5 … 1×D / ap max
Käyttötiedot
P
240
P
220
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | HB4030 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| Tuotetyyppi | Jyrsinnän vaihtoterät |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | XDMT090416ZDSR |
| Usp2 | HB4030 |
| Syöttö fz per hammas | 1.1 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XOMU094812ZZER |
| Suositeltu lastuamissyvyys ap max | 1 mm |
| Suurin sahaussyvyys ap max | 1.5 mm |
| Ohjelmointisäde ap max:lla | 2 mm |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.22 mm |
| Syöttö fz per hammas | 1.1 mm |
| Kulmasäde | 1,2 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 2 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XOMU094812ZZER |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XOMU094812ZZER |
| Tyyppi | ST1400 |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 1 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 1 mm |
| Ohjelmointisäde ap max:lla | 2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G213025ST1400 |
|---|---|
| EAN | 4062406266561 |