Jyrsintä kääntöpalat Inox
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
2-särmäinen kääntöterä.
Huomautus
Ohjearvot käytölle: ae = 0,3×D / ap = 0,3 mm.
Käyttötiedot
M
160
M
120
S
60
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | PR1535 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Tuotetyyppi | Jyrsintä kääntöpalat |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | LPGT 010210 ER-GM |
| Usp2 | PR1535 |
| Syöttö fz per hammas | 0.3 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | LPGT 010210 ER-GM |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.05 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0.3 mm |
| Kulmasäde | 1 mm |
| Leikkuupaksuus e | 2.38 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 11 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | LPGT 010210 ER-GM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | LPGT 010210 ER-GM |
| Tyyppi | INOX |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 0.5 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 0.5 mm |
| Ohjelmointisäde ap max:lla | 1.2 mm |
| Musta | PR1535 |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G221947INOX |
|---|---|
| EAN | 4960664778966 |