Vaihtoteräpalat jyrsintään St1400
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
2-särmäinen vaihtoterä.
Huomautus
Ohjearvot käytölle: ae = 0,3×D / ap = 0,3 mm.
Käyttötiedot
P
200
P
180
P
160
P
140
P
100
K
180
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | PR1525 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpalat jyrsintään |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | LPGT 010210 ER-GM |
| Usp2 | PR1525 |
| Syöttö fz per hammas | 0.4 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | LPGT 010210 ER-GM |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.05 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0.4 mm |
| Kulmasäde | 1 mm |
| Leikkuupaksuus e | 2.38 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 11 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | LPGT 010210 ER-GM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | LPGT 010210 ER-GM |
| Tyyppi | ST1400 |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 0.5 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 0.5 mm |
| Ohjelmointisäde ap max:lla | 1.2 mm |
| Musta | PR1525 |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G221946ST1400 |
|---|---|
| EAN | 4960664778959 |