Jyrsinnän kääntöterät S
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
2-särmäinen teräpala.
Huomautus
Ohjearvot käytölle, kun ae = 0,3×D / ap = 0,3 mm.
Käyttötiedot
M
240
S
30
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | CA6535 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Tuotetyyppi | Jyrsinnän kääntöterät |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | LPGT 010210 ER-GM |
| Usp2 | CA6535 |
| Syöttö fz per hammas | 0.25 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | LPGT 010210 ER-GM |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,05 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 1 mm |
| Leikkuupaksuus e | 2.38 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 11 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | LPGT 010210 ER-GM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | LPGT 010210 ER-GM |
| Tyyppi | S |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 0.5 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 0.5 mm |
| Ohjelmointisäde ap max:lla | 1.2 mm |
| Musta | CA6535 |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G221949S |
|---|---|
| EAN | 4960664785124 |