Suurisyöttöjyrsin MFH mini, Weldon-varsi 20/3 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Suurisyöttöjyrsin MFH mini, Weldon-varsiTekniset tiedot
| Jyrsinkäyttö | Ympyräjyrsintä; Rampaus; Rampaus |
|---|---|
| Varren malli | Weldon-varsi |
| Työstöstrategia | HPC |
| Tuotetyyppi | Kopiointijyrsin |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren halkaisija ds h6 | 20 mm |
| Kokonaispituus ltot | 101 mm |
| Sopivat kääntöterät | LOGU 0303.. |
| Vaihtopalan ruuvi | 229713 (8IP; 1,2 Nm) |
| Suurin sahaussyvyys ap max | 1 mm |
| ⌀ d3 | 13 mm |
| Spiraalijyrsintä ⌀ dmax | 38 mm |
| Spiraalijyrsintä ⌀ dmin | 33 mm |
| Ramppauskulma αmax | 1.52 astetta |
| Ramppauspituus l αmax:lle | 11.3 mm |
| Asetuskulma κ | 15 astetta |
| Aksiaalinen lastuamis-/vapautuskulmatyökalu | -10 astetta |
| Fz-heliksi | 0.8 |
| Suurin syöttö, vaihtoterälevy seks | 0.3 mm |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Halkaisija ⌀ | 20 mm |
| Terien lukumäärä z | 3 |
| Ulkonemispituus l1 | 50 mm |
| Työstöstrategia | HPC |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G22195520/3 |
|---|---|
| EAN | 4960664741366 |