Suurisyöttöjyrsin MFH mini, reiällä 52/8 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Suurisyöttöjyrsin MFH mini, reiälläTekniset tiedot
| Jyrsinkäyttö | Ramppisyöttö; Ramppisyöttö; Ympyräjyrsintä |
|---|---|
| Varren malli | reiällä |
| Työstöstrategia | HPC |
| Tuotetyyppi | Kopiointijyrsin |
| Usp1 | MFH mini porareiällä |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kokonaispituus ltot | 40 mm |
| Sopivat kääntöterät | LOGU 0303.. |
| Vaihtopalan ruuvi | 229713 (8IP; 1,2 Nm) |
| Suurin sahaussyvyys ap max | 1 mm |
| ⌀ d3 | 45 mm |
| Spiraalijyrsintä ⌀ dmax | 102 mm |
| Spiraalijyrsintä ⌀ dmin | 97 mm |
| Ramppauskulma αmax | 0.4 astetta |
| Ramppauspituus l αmax:lle | 43.3 mm |
| Asetuskulma κ | 15 astetta |
| Aksiaalinen lastuamis-/vapautuskulmatyökalu | -10 astetta |
| Fz-heliksi | 0.8 |
| Suurin syöttö, vaihtoterälevy seks | 0.3 mm |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Halkaisija ⌀ | 52 mm |
| Terien lukumäärä z | 8 |
| Vapaa pituus | 50 mm |
| Kiinnitysreiän ⌀ | 22 mm |
| Työstöstrategia | HPC |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G22196552/8 |
|---|---|
| EAN | 2050001929990 |