Suursyöttöjyrsin MFH mini 32/5 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Suursyöttöjyrsin MFH mini kierteelläTekniset tiedot
| Jyrsinkäyttö | Ympyräjyrsintä; Ramping; Ramping |
|---|---|
| Varren malli | kierteellä |
| Työstöstrategia | HPC |
| Tuotetyyppi | Kopiointijyrsin |
| Usp1 | MFH mini kierteellä |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kokonaispituus ltot | 40 mm |
| Sopivat kääntöterät | LOGU 0303.. |
| Vaihtopalan ruuvi | 229713 (8IP; 1,2 Nm) |
| Suurin sahaussyvyys ap max | 1 mm |
| ⌀ d3 | 25 mm |
| Spiraalijyrsintä ⌀ dmax | 62 mm |
| Spiraalijyrsintä ⌀ dmin | 57 mm |
| Ramppauskulma αmax | 0.74 astetta |
| Ramppauspituus l αmax:lle | 23.3 mm |
| Asetuskulma κ | 15 astetta |
| Aksiaalinen lastuamis-/vapautuskulmatyökalu | -10 astetta |
| Fz-heliksi | 0.8 |
| Suurin syöttö, vaihtoterälevy seks | 0.3 mm |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Halkaisija ⌀ | 32 mm |
| Terien lukumäärä z | 5 |
| Kiinnityskierre m | M16 |
| Vapaa pituus | 40 mm |
| Kosketuskulma | 15 astetta; 15 astetta; 15 astetta |
| Työstöstrategia | HPC |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G22196032/5 |
|---|---|
| EAN | 4960664741144 |