GARANT Power Q suurisyöttöjyrsin Weldon-varrella 16/2 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Varaosa
Teräpalojen ruuvit, sarja nro 219799 1 (8IP; 1,2 Nm).
Huomautus
GARANT-momenttiruuvimeisseli TQ nro 211750 koko 1,2 käytetään terän kanssa nro 674252 koko 8IP.
Tekniset tiedot
| Jyrsinkäyttö | Kiertojyrsintä; Ramping; Ramping |
|---|---|
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Tuotetyyppi | Kopiointijyrsin |
| Usp1 | Weldon-varrella |
| Työstöstrategia | HPC |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren halkaisija ds h6 | 16 mm |
| Kokonaispituus ltot | 80 mm |
| Sopivat kääntöterät | XOM.060310 |
| ⌀ d3 | 8 mm |
| Spiraalijyrsintä ⌀ dmax | 30 mm |
| Spiraalijyrsintä ⌀ dmin | 24 mm |
| Ramppauskulma αmax | 3.73 astetta |
| Ramppauspituus l αmax:lle | 6.13 mm |
| Asetuskulma κ | 15 astetta |
| Aksiaalinen lastuamis-/vapautuskulmatyökalu | 5 astetta |
| Fz-heliksi | 0.8 |
| Suurin syöttö, vaihtoterälevy seks | 0.4 mm |
| Spiraalijyrsintä ap | 0,3 mm |
| Sarja | Power Q |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Halkaisija ⌀ | 16 mm |
| Terien lukumäärä z | 2 |
| Ulkonemispituus l1 | 30 mm |
| Sisäinen | kyllä |
| Varren tyyppi | weldonvarsi |
| Varren mitat | 16 |
| Sopivat kääntöterät | XOM.060310 |
| Työstöstrategia | HPC |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21280216/2 |
|---|---|
| EAN | 4045197938909 |