GARANT Power Q suurisyöttöjyrsin, sylinterivarsi 22/3 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Varaosa
Vaihtoteräruuvit, sarja nro 219799 1 (8IP; 1,2 Nm).
Huomautus
GARANT-momenttiruuvitaltta TQ nro 211750 koko 1,2 käytetään terän nro 674252 koko 8IP kanssa.
Tekniset tiedot
| Jyrsinkäyttö | Ympyräjyrsintä; Rampaaminen; Rampaaminen |
|---|---|
| Varren malli | Sylinterivarsi |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Tuotetyyppi | Kopioyrsin |
| Usp1 | sylinterivarrella |
| Työstöstrategia | HPC |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren halkaisija ds h6 | 20 mm |
| Kokonaispituus ltot | 180 mm |
| Sopivat kääntöterät | XOM.060310 |
| ⌀ d3 | 14 mm |
| Spiraalijyrsintä ⌀ dmax | 42 mm |
| Spiraalijyrsintä ⌀ dmin | 36 mm |
| Ramppauskulma αmax | 1.89 astetta |
| Ramppauspituus l αmax:lle | 12.13 mm |
| Asetuskulma κ | 15 astetta |
| Aksiaalinen lastuamis-/vapautuskulmatyökalu | 5 astetta |
| Fz-heliksi | 0.8 |
| Suurin syöttö, vaihtoterälevy seks | 0.4 mm |
| Spiraalijyrsintä ap | 0.3 mm |
| Sarja | Power Q |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Halkaisija ⌀ | 22 mm |
| Terien lukumäärä z | 3 |
| Ulkonemispituus l1 | 30 mm |
| Sisäinen | kyllä |
| Varren tyyppi | Lieriövarsi. |
| Varren mitat | 20 |
| Sopivat kääntöterät | XOM.060310 |
| Työstöstrategia | HPC |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21280322/3 |
|---|---|
| EAN | 4045197938282 |