GARANT Power Q Mini -korkeasyöttöjyrsin, weldon-varsi 20/3 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Korkeasyöttöjyrsintäjärjestelmä pienemmille työstöhalkaisijoille ja suuremmille lastuamissyvyyksille. Erityisen tehokas suuren leikkuusärmien lukumäärän ansiosta.
Varaosa
Vaihtopalojen ruuvisarja nro 269028 18 (7IP; 1,2 Nm).
Huomautus
GARANT-momenttiruuvitaltta TQ nro 211750 koko 1,2 käytetään terän nro 674252 koko 8IP kanssa.
Tekniset tiedot
| Varren malli | weldon-varsi |
|---|---|
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Tuotetyyppi | Kopiointijyrsin |
| Usp1 | Weldon-varrella |
| Työstöstrategia | HPC |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren halkaisija ds h6 | 20 mm |
| Kokonaispituus ltot | 130 mm |
| Sopivat kääntöterät | ANGX10T308ZE.R |
| ⌀ d3 | 14 mm |
| Spiraalijyrsintä ⌀ dmax | 38 mm |
| Spiraalijyrsintä ⌀ dmin | 34 mm |
| Ramppauskulma αmax | 1,62 astetta |
| Ramppauspituus l αmax:lle | 12,4 mm |
| Asetuskulma κ | 20 astetta |
| Aksiaalinen lastuamis-/vapautuskulmatyökalu | -10 astetta |
| Fz-heliksi | 0.8 |
| Suurin syöttö, vaihtoterälevy seks | 0.35 mm |
| Spiraalijyrsintä ap | 1 mm |
| Sarja | Power Q |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Halkaisija ⌀ | 20 mm |
| Terien lukumäärä z | 3 |
| Ulkonemispituus l1 | 50 mm |
| Työstöstrategia | HPC |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21305220/3 |
|---|---|
| EAN | 4062406566326 |