GARANT Power Q Mini -suursyöttöjyrsin reiällä 63/7 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Suursyöttöjyrsintäjärjestelmä pienemmille työstöhalkaisijoille ja suuremmalle käyttösyvyydelle. Erityisen tehokas suuren terälukumäärän ansiosta.
Varaosa
Kääntöteräruuvisarja nro 269028 18 (7IP; 1,2 Nm).
Huomautus
GARANT-momenttiruuvimeisseli TQ nro 211750 koko 1,2 käytetään terän kanssa nro 674252 koko 8IP.
Tekniset tiedot
| Varren malli | reiällä |
|---|---|
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Tuotetyyppi | Kopiojyrsin |
| Usp1 | reiällä |
| Työstöstrategia | HPC |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kokonaispituus ltot | 40 mm |
| Sopivat kääntöterät | ANGX10T308ZE.R |
| ⌀ d3 | 57 mm |
| Spiraalijyrsintä ⌀ dmax | 124 mm |
| Spiraalijyrsintä ⌀ dmin | 120 mm |
| Ramppauskulma αmax | 0.36 astetta |
| Ramppauspituus l αmax:lle | 55,4 mm |
| Asetuskulma κ | 20 astetta |
| Aksiaalinen lastuamis-/vapautuskulmatyökalu | -10 astetta |
| Fz-heliksi | 0.8 |
| Suurin syöttö, vaihtoterälevy seks | 0.35 mm |
| Spiraalijyrsintä ap | 1 mm |
| Sarja | Power Q |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Halkaisija ⌀ | 63 mm |
| Terien lukumäärä z | 7 |
| Vapaa pituus | 40 mm |
| Kiinnitysreiän ⌀ | 22 mm |
| Työstöstrategia | HPC |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21305863/7 |
|---|---|
| EAN | 4062406566777 |