GARANT Power Q Mini -syöttöjyrsin, sylinterivarsi 20/3l mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Syöttöjyrsintäjärjestelmä pienemmille työstöhalkaisijoille ja suuremmille lastuamissyvyyksille. Erityisen tehokas suuren leikkuusärmien määrän ansiosta.
Varaosa
Vaihtoteräruuvisarja nro 269028 18 (7IP; 1,2 Nm).
Huomautus
GARANT-momenttiruuvimeisseli TQ nro 211750 koko 1,2 käytetään terän kanssa nro 674252 koko 8IP.
Tekniset tiedot
| Varren malli | Sylinterimäinen varsi |
|---|---|
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Tuotetyyppi | Kopiointijyrsin |
| Usp1 | sylinterivarren kanssa |
| Työstöstrategia | HPC |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren halkaisija ds h6 | 20 mm |
| Kokonaispituus ltot | 160 mm |
| Sopivat kääntöterät | ANGX10T308ZE.R |
| ⌀ d3 | 14 mm |
| Spiraalijyrsintä ⌀ dmax | 38 mm |
| Spiraalijyrsintä ⌀ dmin | 34 mm |
| Ramppauskulma αmax | 1.62 astetta |
| Ramppauspituus l αmax:lle | 12.4 mm |
| Asetuskulma κ | 20 astetta |
| Aksiaalinen lastuamis-/vapautuskulmatyökalu | -10 astetta |
| Fz-heliksi | 0.8 |
| Suurin syöttö, vaihtoterälevy seks | 0.35 mm |
| Spiraalijyrsintä ap | 1 mm |
| Sarja | Power Q |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Halkaisija ⌀ | 20 mm |
| Terien lukumäärä z | 3 |
| Ulkonemispituus l1 | 80 mm |
| Työstöstrategia | HPC |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21305420/3L |
|---|---|
| EAN | 4062406566449 |