GARANT Power Q Mini -syöttöjyrsin kierteellä 25/4 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Syöttöjyrsintäjärjestelmä pienemmille työstöhalkaisijoille ja suuremmalle käyttösyvyydelle. Erityisen tehokas suuren terälukumäärän ansiosta.
Varaosa
Teräpalojen ruuvisarja nro 269028 18 (8IP; 1,2 Nm).
Huomautus
GARANT-momenttiruuvimeisseli TQ nro 211750 koko 1,2 käytetään terän kanssa nro 674252 koko 8IP.
Jatkopalaa käytettäessä työskentele aina sisäisellä jäähdytyksellä.
Tekniset tiedot
| Varren malli | kierteellä |
|---|---|
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Tuotetyyppi | Kopiointijyrsin |
| Usp1 | kierteellä |
| Työstöstrategia | HPC |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kokonaispituus ltot | 35 mm |
| Sopivat kääntöterät | ANGX10T308ZE.R |
| ⌀ d3 | 19 mm |
| Spiraalijyrsintä ⌀ dmax | 48 mm |
| Spiraalijyrsintä ⌀ dmin | 44 mm |
| Ramppauskulma αmax | 1.15 astetta |
| Ramppauspituus l αmax:lle | 17.4 mm |
| Asetuskulma κ | 20 astetta |
| Aksiaalinen lastuamis-/vapautuskulmatyökalu | -10 astetta |
| Fz-heliksi | 0.8 |
| Suurin syöttö, vaihtoterälevy seks | 0.35 mm |
| Spiraalijyrsintä ap | 1 mm |
| Sarja | Power Q |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Halkaisija ⌀ | 25 mm |
| Terien lukumäärä z | 4 |
| Kiinnityskierre m | M12 |
| ⌀ d2 | 21 mm |
| ⌀ d1 h6 | 12.5 mm |
| Vapaa pituus | 35 mm |
| Työstöstrategia | HPC |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21305625/4 |
|---|---|
| EAN | 4062406566586 |