NC-keskipora 90°
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
NC-keskitysporaRakenneSylinterimäisellä varrella.
NC-keskipora 90°
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kääntöteräporat |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 90° |
| Usp1 | 90° |
| Kärkikulma | 90 astetta |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Kokonaispituus ltot | 90 mm |
| Vaihtopalan ruuvi | 231540 TX8 (2,0 Nm) |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SOGT 0802 |
| Vaihtoterän koko | 10; 10G; 10; 10G; 10; 10G |
| Varren halkaisija ds | 10 mm |
| Suurin poraus-/poraushalkaisija d1 | 10 mm |
| Suurin poraussyvyys l1 | 4 mm |
| Esiporaus sopii tasomuodolle | 90; Säde; 90; Säde; 90; Säde |
| Kiinnitys | DIN 1835 B |
| Terien lukumäärä z | 1 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 231500 |
|---|---|
| EAN | 4045197220455 |