Vaihtoterät jyrsintään Inox
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin vakaat vaihtoteräpalat, tarkkuussintratut ja hiotut standardoitujen ISO-mittojen mukaisesti. Hienorakeinen materiaali antaa suuren sitkeyden ja kulutuskestävyyden.
Käyttötiedot
N
795
N
645
N
720
P
260
P
185
P
150
P
140
P
135
M
190
M
120
S
45
K
120
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | HB7635 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 8 |
| Tuotetyyppi | Vaihtoterät jyrsintään |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | OFMT 050405 TR |
| Usp2 | HB7635 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | OFMT 050405 TR |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,15 mm |
| Kulmasäde | 0.5 mm |
| Leikkuupaksuus e | 5.56 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 25 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | OFMT 050405 TR |
| Tyyppi | INOX |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 3.5 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 3.5 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,14 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 8 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G213340INOX |
|---|---|
| EAN | 4045197302649 |