Jyrsinnän vaihtoterät St900
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin vakaat vaihtoterät, tarkkuussintratut ja hiotut standardoitujen ISO-mittojen mukaan. Hienorakeinen materiaali takaa suuren sitkeyden ja kulutuskestävyyden.
Käyttötiedot
P
350
P
240
P
210
P
200
P
180
M
220
M
140
K
160
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | HB7525 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 8 |
| Tuotetyyppi | Jyrsinnän vaihtoterät |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | OFMT 050405 TR |
| Usp2 | HB7525 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | OFMT 050405 TR |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0.5 mm |
| Leikkuupaksuus e | 5.56 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 25 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | OFMT 050405 TR |
| Tyyppi | ST900 |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 3.5 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 3.5 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,17 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 8 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G213321ST900 |
|---|---|
| EAN | 4045197553836 |