Vaihtoterä jyrsintään Alu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin vakaat vaihtoterät, tarkkuussintratut ja hiotut standardoitujen ISO-mittojen mukaisesti. Hienoraeinen materiaali takaa suuren sitkeyden ja kulutuskestävyyden.
Käyttötiedot
N
1350
N
700
N
1150
N
690
Tekniset tiedot
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 8 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä jyrsintään |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | OFMT 050405 TN |
| Usp2 | HU7815 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | OFMT 050405 TN |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,05 mm |
| Kulmasäde | 0.5 mm |
| Leikkuupaksuus e | 5,56 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 25 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | OFMT 050405 TN |
| Tyyppi | ALU |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 3,5 mm |
| Korjauskerroin fz | 2,5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 3,5 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,18 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 8 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G213358ALU |
|---|---|
| EAN | 4045197707468 |